Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Technolog Opakowań
Nr ref. 191292/6106
Dla naszego klienta, producenta w branży opakowań foliowych, prowadzimy obecnie poszukiwania osoby na stanowisko Technologa Opakowań, który będzie odpowiedzialny za wprowadzenia nowych produktów do portfolio firmy.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowywanie nowych produktów (projektowanie, wdrożenie, testowanie, rozwój),
  • przygotowywanie dokumentacji technologiczno-konstrukcyjnej,
  • wspieranie działu sprzedaży w wypracowywaniu najlepszych rozwiazań dla klientów firmy,
  • współpraca z dostawcami narzędzi i surowców,
  • udział w testach produkcyjnych,
  • udział w projektach optymalizacyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 4 lata,
  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość branży opakowaniowej,
  • nastawienie na współpracę i realizacje celów.

  • pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetnecji.