Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Electronic Specialist

Nr ref. 191274/6092
Dla naszego Klienta, producenta drukarek 3D, poszukujemy osoby na stanowisko : Electronic Specialist.
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie płytek PCB,
  • wykonywanie symulacji układów elektronicznych,
  • tworzenie prototypowych układów elektrycznych i elektronicznych,
  • prowadzenie badań w temacie rozwiązań elektronicznych i elektrycznych,
  • pisanie prostych programów do obsługi podstawowych funkcjonalności,
  • rozwiązywanie problemów technicznych podczas realizacji projektów,
  • współpraca z działem wykonującym prototypy oraz działem R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana, Inżynieria Elektroniczna, Mechatronika, Automatyka i Robotyka),
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra umiejętność projektowania płytek wielowarstwowych (2+) PCB w oprogramowaniu  Altium Designer lub podobny,
  • znajomość oprogramowania do symulacji (SPICE lub podobny),
  • praktyczne doświadczenie przy tworzeniu prototypów układów elektronicznych oraz stanowisk badawczych, doświadczenie w systemach analogowych i cyfrowych,
  • umiejętność montażu elementów elektronicznych THT/SMD,
  • umiejętność pisania prostych programów do obsługi podstawowych funkcjonalności, rozumienie programowania MCU i embedded,
  • bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi elektronicznych - miernika, oscyloskopu, generatora sygnału,
  • Mile widziane: Doświadczenie z BGA.

Oferta obejmuje:

  • możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
  • pracę w mocno rozwijającej się branży - druku 3D,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów dodatkowych..