Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

CAD Constructor

Nr ref. 191273/6091
Dla naszego Klienta, producenta drukarek 3D, poszukujemy osoby na stanowisko : CAD Constructor.
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • udział w procesie projektowania nowych urządzeń z dziedziny druku 3D,
  • konstruowanie i budowanie prototypów oraz modułów nowych urządzeń z zachowaniem zasad technologii wytwarzania, technik montażu, bezpieczeństwa użytkowania i ergonomii,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi,
  • rozwiązywanie problemów technicznych podczas realizacji projektów,
  • współpraca z działem wykonującym prototypy oraz i innymi  działami R&D.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechatronika lub Mechanika i Budowa Maszyn),
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu części oraz maszyn,
  • umiejętność projektowania konstrukcji z giętej blachy,
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD (SolidWorks),
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i zaangażowanie,
  • komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista.

Oferta obejmuje:

  • możliwość uczestnictwa w interesujących projektach,
  • pracę w mocno rozwijającej się branży - druku 3D,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów dodatkowych.