Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Realizacji Projektów

Nr ref. 191257/6073
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży przemysłowej, producenta urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko : Inżynier Realizacji Projektów.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów dostaw urządzeń,
  • wsparcie zespołu realizującego kompleksowe realizacje systemów procesowych, transportu pneumatycznego, dozowania i ważenia materiałów sypkich,
  • koordynacja dostawców, kosztów projektu i jego prowadzenie w systemie SAP,
  • spotkania i pomiary techniczne w zakładach produkcyjnych Klientów,
  • przygotowywanie schematów, diagramów, rysunków 2D i modelowanie 3D np. w obszarze konstrukcji wsporczych, procesów technologicznych,
  • dobór parametrów technologicznych urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (np. mechanika, budowa maszyn, procesy produkcyjne),
  • znajomość AutoCAD, SolidWorks, ElCAD będzie atutem,
  • płynna komunikacja w jęz. angielskim i jęz. niemieckim,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,
  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i za granicą (Europa).

Oferta obejmuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: stała miesięczna pensja, stabilny system premiowy, opieka medyczna, ubezpieczenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • różnorodność podejmowanych zadań ze względu na szeroką gamę produktów i zróżnicowanie procesów produkcyjnych,
  • możliwość częstych kontaktów z zagranicznymi (Europa) oddziałami firmy i Klientami.