Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Starsza Księgowa
Nr ref. 191246/6068
Dla naszego Klienta dużej firmy produkcyjna w okolicach Lublińca szukamy osoby na stanowisko Starszej Księgowej:
Lubliniec (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Natalia Jasiak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych ( produkcji, magazynu, dotacji),
  • sprawdzanie dokumentów księgowych
  • monitorowanie płatności,
  • uzgadnianie sald,
  • wsparcie działu finansowego w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania wyników finansowych,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi, bankami, odbiorcami ,dostawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wymagane doświadczenie zawodowe 3 lata w firmie produkcyjnej,
  • znajomość praktycznych zasad księgowości
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobra znajomość Optima,
  • otwartość i komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe ,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.