Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Raportowania i Analiz Finansowych
Nr ref. 191160/5993
Dla naszego Klienta, dużej firmy z branży lotniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Analiz Finansowych.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Bogucka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • uczestniczenie w przygotowywaniu rocznego budżetu, forecastu oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • wykonywanie kalkulacji, analiz, raportów,
  • wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów i inwestycji, przedstawianie wniosków i rekomendacji,
  • przygotowywanie, aktualizowanie i opiniowanie: instrukcji, plików rozliczeniowych, procedur oraz umów dotyczących wzajemnego świadczenia usług w ramach Grupy,
  • Sporządzanie wycen kontraktów,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy dla kierownictwa lub dla innych działów.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego, (preferowane - ekonomia/finanse),
  • minimum 3 letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • znajomości systemu Soft- Lab, MS Excel (umiejętności tworzenia makr),
  • wiedzy z zakresu kontrolingu finansowego,
  • umiejętności analizy, syntezy i przetwarzania danych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności wyznaczania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym min. B2/C1.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w obszarach kontrolingu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • przyjazne środowisko pracy.