Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds. Jakości Dostaw
Nr ref. 190962/5975
Dla naszego Klienta, Japońskiej firmy z branży Automotive poszukujemy Inżyniera ds. Jakości Dostaw.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie jakości komponentów do produkcji,
  • analiza defektów,
  • zarządzanie procesem reklamacji,
  • utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z dostawcami w zakresie aspektów jakościowych,
  • nadzorowanie podejmowanych przez dostawców działań korygujących,
  • wspieranie działu jakości oraz produkcji w rozwiązywaniu kluczowych problemów jakościowych z komponentami,
  • przeprowadzanie audytów u dostawców,
  • współpraca przy rozwoju nowych dostawców.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferencyjnie Mechanika, Materiałoznawstwo, Elektronika, Elektryka i pokrewne),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku inżynierskim w firmie produkcyjnej (branża Automotive będzie atutem),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość 8D, CP, FMEA, SPC,
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz zdolność do myślenia analitycznego,
  • prawo jazdy Kat. B.

Oferta obejmuje:

  • bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.