Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Chief Operating Officer (Retail)
Nr ref. 191111/5964
Dla naszego klienta, wiodącej sieci sprzedaży handlu detalicznego poszukujemy kandydatów na stanowisko Chief Operating Officer
Warszawa (mazowieckie), Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Handel detaliczny
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kształtowanie i realizacja strategii operacyjnej i sprzedażowej firmy,
  • odpowiedzialność za nadzór nad działami: Sprzedaży, Ecommerce, Supply Chain oraz Inwestycji,
  • odpowiedzialność za rozwijanie i wdrażanie strategii sprzedaży multichannel,
  • udział w projektach związanych z możliwymi przejęciami,
  • optymalizacja kosztowa i procesowa w podległych działach,
  • polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników w podległych działach.

Wymagania:

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie na stanowisku COO  lub CSO w firmie o profilu retailowym,
  • wiedza na temat najnowszych trendów związanych z zarządzaniem sieciami sprzedaży,
  • doświadczenie na poziomie Zarządu będzie dużym atutem,
  • bardzo dobra wiedza z zakresu kodeksu spółek handlowych oraz prawa pracy,
  • doświadczenie w projektach związanych z wdrażaniem zintegrowanych systemów klay ERP,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami i projektami,
  • otwarta osobowość, wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • pracę w renomowanej i dynamiczniej rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • narzędzia pracy w tym samochód służbowy.