Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Jakości - Spawalnik
Nr ref. 191082/5961
Dla naszego Klienta, wiodącego producenta rozwiązań automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym, poszukujemy Inżyniera Jakości - Spawalnika do pracy w Łódzkim oddziale firmy.
Łódź (łódzkie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Roch Mitka, Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • tworzenie, wdrażanie oraz kontrolowanie standardów jakościowych,
  • monitorowanie wskażników jakościowych,
  • analiza problemów jakościowych oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i usprawnień,
  • wdrażanie rozwiązań zorientowanych na poprawę procesu produkcji, produktów oraz dostawców,
  • budowanie i promowanie świadomości dotycącej jakości w organizacji,
  • przeprowadzanie audytów jakościowych systemu, procesów oraz produktów,
  • reprezentowanie Działu Jakości przed audytorami w siedzibie klienta,
  • zapewnianie kompatybilności produktu i procesu produkcji w zgodzie z wymaganiami i standardami klienta,
  • przeprowadzanie szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferencyjnie Zarządzanie Jakością, Elektryka, Mechanika lub pokrewne),
  • 2 - 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość nowoczesnych techik zarządzania jakością oraz mierzenia jakości,
  • doświadczenie lub wykształcenie w zarządzaniu jakością,
  • doświadczenie w obsłudze programów ERP (preferencyjnie SAP),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz nastawienie na klienta końcowego,
  • otwartość na sporadyczne delegacje zagraniczne.

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce,
  • pracę z innowacyjnymi produktami i technologiami,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zespole fachowców i w dobrej atmosferze.