Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Główny Projektant Systemów Elektrycznych
Nr ref. 191084/5932
Dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu działającego w takich branżach jak automatyka, robotyka czy energetyka poszukujemy Głównego Projektanta Systemów Elektrycznych.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z inżynierami procesu oraz działem sprzedaży,
  • nadzór nad pracą podwykonawców w zakresie montażu systemu,
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych jako wsparcie techniczne,
  • analiza bezpieczeństwa zastosowanych rozwiązań pod kątem ochrony przeciwwybuchowej,
  • projektowanie układów zasilania niskonapięciowego do urządzeń analityki oraz systemu sterowania.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym,
  • uprawnienia SEP E/D,
  • znajomość AutoCAD,
  • doświadczenie w pracy z budżetem projektowym,
  • znajomość dyrektywy ATEX,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania PLC.

  • pracę w innowacyjnej firmie nastawionej na nowe technologie,
  • udział w niepowtarzalnych projektach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki finansowe.