Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Główny Inżynier ds. Projektowania Systemów Analityki Procesowej
Nr ref. 191083/5927
Dla naszego klienta - międzynarodowego koncernu działającego w takich branżach jak automatyka, robotyka czy energetyka poszukujemy Głównego Inżyniera ds. Projektowania Systemów Analityki Procesowej.
Wrocław (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • praca w zespole projektowym (do 10 osób),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • koordynowanie zespołu projektowego od strony technicznej,
  • uczestnictwo w spotkaniach biznesowych jako wsparcie techniczne,
  • analiza ryzyka projektu,
  • projektowanie układów systemów analityki procesowej.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w analityce lub w projektowaniu kompleksowych systemów,
  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym,
  • uprawnienia SEP E/D,
  • znajomość AutoCAD,
  • doświadczenie w projektowaniu systemów pomiarów procesowych,
  • znajomość pakietu MS Office.

  • pracę w innowacyjnej firmie nastawionej na nowe technologie,
  • udział w niepowtarzalnych projektach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne warunki finansowe.