Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier ds. testów
Nr ref. 191079/5926
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy miejscowości Strzelce Opolskie, produkującej podzespoły do takich koncernów jak Daimler, GM czy VAG, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera ds. testów.
Ujazd (okolice) (opolskie), Strzelce Opolskie (okolice) (opolskie), Gliwice (okolice) (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie testów: zmęczeniowych i wytrzymałościowych,
  • wykonywanie prób dla produktów prototypowych, tworzenie sekwencji testowych, dokumentacji testowej,
  • optymalizacja rozwiązań badawczych,
  • współpraca z działem inżynierii procesowej, oraz z klientami,
  • raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszny, materiałoznawstwo, mechatronika),
  • znajomość oprogramowania ERP (SAP),
  • doświadczenie w pracy projektowej i laboratoryjnej,
  • znajomość norm IATF, VDA 6.3,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • liczne benefity finansowe,
  • dofinansowanie do karnetów lub pakiety sportowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do dojazdów lub pakiet relokacyjny,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • dofinansowanie do posiłków.