Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Specjalista ds. Kampanii Reklamowych Online - German Speaker
Nr ref. 191061/5913
Dla naszego Klienta - lidera w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy kandydatów na stanowisko w obszarze wsparcia Klienta niemieckojęzycznego w obszarze strategii reklamowych online.
Katowice (śląskie), Łódź (łódzkie), małopolskie (małopolskie)
Lokalizacja
Information Technology, Marketing, Obsługa klienta
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie Klienta biznesowego w obszarze strategii marketingowych online,
  • współpraca przy tworzeniu, rozwijaniu oraz doskonaleniu reklam internetowych,
  • analiza oraz oferowanie rozwiązań w oparciu o potrzeby Klienta,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (C1),
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze owoczesnych technologii oraz ich wykorzystania w biznesie,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w środowisku internetowym,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpesonalne - łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pozytywne nastawienie oraz orientacja na realizację celu,
  • wcześniejsze doświadczenia w obszarze obsługi Klienta lub marketingu online będą dużym plusem!

  • stałą umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • elastyczne godziny pracy - Ty decydujesz,
  • prywatną opiekę medyczną wraz z pakietem dentystycznym!
  • kartę Multisport, kursy językowe oraz szkolenia realnie podnoszące kwalifikacje,
  • chillout space z dostępnymi napojami, kanapkami oraz sałatkami dla wszystkich pracowników!
  • przyjazną atmosferę pracy umożliwiającą dynamiczny rozwój.