Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Junior Transaction Analyst
Nr ref. 191039/5902
Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Real Estate, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Analityka w dziale Transation.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Ewa Jankowska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • analiza danych, analiza portfela nieruchomości, budowanie cashflow, przygotowanie modeli finansowych i wszelkich innych optymalizacji na potrzeby konkretnych klientów,
  • wspieranie procesu zatwierdzania transakcji na wszystkich jego etapach,
  • przygotowywanie propozycji inwestycyjnych i prezentacji na potrzeby Klientów,
  • pomoc w przygotowaniu danych niezbędnych do sprzedaży nieruchomości i koordynacja procesu due diligence,
  • przygotowywanie propozycji inwestycyjnych i dokumentów wewnętrznych w ścisłej współpracy z Departamentem Zarządzania Aktywami, Departamentem Finansów i Departamentem ds. Badań.

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w firmie konsultingowej w zakresie przygotowania wielowymiarowych (w tym finansowych) analiz dla rynku nieruchomości,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji dla Klienta,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1),
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • realne możliwości rozwoju w ramach dedykowanego programu,
  • bogaty pakiet socjalny.