Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Senior Leasing Manager (Retail)
Nr ref. 190976/5901
Naszym klientem jest firma będąca właścicielem obiektów komercyjnych dla której prowadzimy rekrutację na stanowisko Senior Leasing manager (Retail).
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
polski
Wymagany język
Rafał Żukowski
Konsultant

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za renegocjacje umów najmu z kluczowymi najemcami na kilku projektach firmy (wielkopowierzchniowe obiekty handlowe),
  • ustalanie warunków najmu, negocjacje handlowe, przygotowywanie umów, załączników, aneksów do umów,
  • działania mające na celu utrzymanie obecnych najemców oraz aktywne poszukiwanie najemców na wolne powierzchnie handlowe.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie wynajmu powierzchni handlowych,
  • doświadczenie w samodzielnym zarzadzaniu procesem najmu, negocjacjach, utrzymywaniu relacji z klientami, określaniu warunków współpracy,
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu najemców,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (m.in.: ubezpieczenie medyczne, grupowe, karta sportowa).