Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Procesu Zamówień z językiem rosyjskim
Nr ref. 190589/5900
Dla naszego Klienta - lidera w branży automotive poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka rosyjskiego na stanowisko związane z obsługą zamówień.
Kraków (małopolskie)
Obsługa klienta, Centra usług wspólnych, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
rosyjski
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja procesu zamówień,
  • mailowy oraz telefoniczny kontakt z Klientem biznesowym w języku rosyjskim,
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • kontrola nad obiegiem informacji,
  • kontakt z dostawcami, pracownikami magazynów oraz partnerami biznesowymi,
  • rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami, płatnościami,
  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego - C1,
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację - min. B2,
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z SAP - mile widziane,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoka motywacja oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień oraz obsługi Klienta,
  • wymagamy pozwolenia na pracę na terenie Unii Europejskiej.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość współpracy z największymi światowymi markami automotive,
  • wiele ścieżek rozwoju zawodowego w oparciu o kompetencje,
  • szansę stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz ciekawe szkolenia językowe finansowane przez pracodawcę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna czy karta sportowa,
  • dodatek lunchowy,
  • stałe, biurowe godziny pracy.