Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Samodzielny Księgowy/-a
Nr ref. 191054/5897
Dla naszego Klienta, spółki o profilu produkcyjnym, poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnego Księgowego.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Izabela Suchocka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych wg. określonych standardów (UoR oraz IFRS),
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
  • praktyczna znajomość aplikacji biurowych MS (Excel, Outlook, Word),
  • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów rachunkowości finansowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała organizacja pracy.

Oferta obejmuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet premiowy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • realne możliwości rozwoju kompetencji.