Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych
Nr ref. 191036/5887
Dla naszego klienta - globalej firmy produkcyjnej działającej w branży FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Magazynu Wyrobów Gotowych.
Oława (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Patryk Grygiel
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad magazynem wyrobów gotowych,
  • zapewnienie terminowości wysyłek produktów,
  • kontrola jakości i ilości wysyłek produktów,
  • tworzenie raportów dotyczących pracy magazynu,
  • zarządzanie podległym zespołem,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • nadzór nad realizacją celów.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu Wyrobów Gotowych,
  • doświadczenie w pracy w strukturach matrycowych,
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • pracę zgodną ze standardami 5S.