Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Księgowy z językiem francuskim
Nr ref. 191034/5880
Dla naszego Klienta lidera w branży konsultingowej, który poszerza swoje struktury w samym centrum Krakowa, poszukujemy Księgowego z j. francuskim.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
francuski
Wymagany język
Izabela Wydrzyńska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • obsługa księgowa spółek klientów w Polsce,
  • bieżący kontakt z klientami dot. formalności księgowych,
  • procesowanie faktur zakupu/ sprzedaży,
  • przygotowanie płatności,
  • przygotowanie odpowiednich informacji podatkowych (w tym do deklaracji VAT),
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca (księgowanie rezerw i rozliczeń międzyokresowych kosztów, uzgadnianie kont),
  • zapewnienie zgodności zapisów księgowych z przepisami podatkowymi,
  • uzgadnianie sald należności / zobowiązań z kontrahentami,
  • sporządzanie raportów sprzedażowych,
  • wsparcie w procesach windykacji należności.

Wymagania:

  • około 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość  systemów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP),
  • płynna obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Głównej Księgowej, kontrolingu lub doradztwa.