Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Automatyk
Nr ref. 190960/5845
Dla naszego Klienta - przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Automatyki.
Wrocław (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie), Trzebnica (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • optymalizacja parku maszynowego pod kątem wydajności, przy zachowaniu jakości wyrobów,
  • projektowanie układów sterowania oraz programowanie PLC,
  • wdrażanie narzędzi optymalizujących.
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • tworzenie list zakupowych, zgłaszanie zapotrzebowania na części,
  • przeprowadzanie analizy przyczyn błędów i usterek.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z automatyką,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • uprawnienia E1, D1.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport,
  • bony świąteczne i socjalne,
  • bezpłatną stołówkę pracowniczą.