Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Procesu
Nr ref. 190980/5834
Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy Inżyniera Procesu.
Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
FMCG, Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • planowanie, projektowanie i nadzór nad wdrażaniem projektów procesów produkcyjnych,
  • monitorowanie wskaźników produkcji i dbałość o ich zapewnienie,
  • stałe doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego, poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną,
  • rozwiązywanie, zapobieganie i analiza bieżących problemów związanych z procesem produkcji,
  • współpraca z Działem Technicznym oraz udział w procesie opracowywania nowych produktów w zakresie planowania produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy związanej z inżynierią procesu w firmie produkcyjnej
  • nastawienie na ciągłe doskonalenie procesu  oraz usprawnienia
  • znajomość j. angielskiego
  • kreatywność, proaktywność, umiejętność rozwiazywania problemów, elastyczność i komunikatywność
  • samodzielność, odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkch,
  • elastyczny czas pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • pracę w zespole fachowców i przyjazną atmosferę,
  • prywatną opiekę medyczną.