Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Automatyk
Nr ref. 190981/5833
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji urządzeń elektrycznych o globalnym zasięgu dystrybucji, poszukujemy Inżyniera Automatyka Utrzymania Ruchu.
Katowice (śląskie), Rzeszów (podkarpackie), Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Roch Mitka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prace konserwacyjne i naprawcze urządzeń automatyki przemysłowej w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • kontrola nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych - działania prewencyjne oraz predykcyjne,
  • prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych,
  • instalacja i uruchamianie nowych maszyn,
  • modernizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w urządzeniach produkcyjnych,
  • wprowadzanie działań usprawniających,
  • programowanie sterowników PLC oraz tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej wprowadzanych zmian dotyczących maszyn i urządzeń,
  • współtworzenie procedur, współpraca z Działem Produkcji oraz Inżynierii Procesu,
  • przestrzeganie funkcjonowania procedur i instrukcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferencyjnie Elektronika, Automatyka, Robotyka, Mechatronika),
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki w zakładzie produkcyjnym,
  • umiejętność czytania schematów technicznych oraz prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • świadomość przebiegu procesów produkcyjnych, ich utrzymania i modernizacji,
  • dobra organizacja pracy, zdolność do rozwiązywania problemów oraz myślenia analitycznego,
  • duża samodzielność, zdolność do pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • narzędzia niezbędne o wykonywania pracy,
  • możliwość kreowania swojego miejsca pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole, w rozwijającym się zakładzie,
  • prywatną opiekę medyczną oraz możliwość ubezpieczenia grupowego.