Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Supply Chain Manager
Nr ref. 190954/5824
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Supply Chain Manager.
Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kierowanie strategią logistyczną w celu doskonalenia działalności operacyjnej firmy,
  • zidentyfikowanie obszarów do poprawy i optymalizacja procesów logistycznych,
  • ocena wskaźników efektywności (np. poziom zapasów, koszty transportu) i ich poprawa,
  • wdrażanie korporacyjnych rozwiązań w obszarze łańcucha dostaw,
  • uczestnictwo w przygotowaniu budżetu,
  • szkolenia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w obszarze łańcucha dostaw,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w łańcuchu dostaw w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności zarządcze i potwierdzone doświadczenie w zarządzaniu ludźmi,
  • rozumienie obszaru finansów, doświadczenie w zarządzaniu budżetem,
  • umiejętność analizowania trendów i wprowadzania środków zapobiegawczych,
  • zaawansowana znajomość MS Excel,
  • umiejętność wyjaśniania szczegółów technicznych w prosty i zrozumiały sposób,
  • gotowość do częstych podroży służbowych,
  • umiejętność pracy samodzielnej.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • mnogość wyzwań,
  • umowę o pracę, oraz pakiet benefitów.