Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Utrzymania Ruchu
Nr ref. 190929/5811
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownika Utrzymania Ruchu.
Lublin (okolice) (lubelskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • przestrzeganie funkcjonowania procedur i instrukcji,
  • wsparcie techniczne Działu Produkcji,
  • organizowanie i kierowanie pracami związanymi z instalacją, utrzymaniem ruchu oraz serwisowaniem maszyn,
  • opracowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • przygotowanie rocznych planów remontów i przeglądów maszyn,
  • wprowadzanie działań usprawniających,
  • nadzór nad instalacją i uruchomieniem nowych maszyn,
  • nadzór nad prawidłową organizacją stanowisk pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika utrzymania ruchu,
  • uprawnienia „E” w zakresie dozoru, eksploatacji urządzeń elektro energetycznych, znajomość rysunku technicznego,
  • obsługa programów Nicols, Word, Excel, Access,
  • inicjatywa, kreatywność, umiejętność planowania, uczciwość, dyspozycyjność, systematyczność.

Oferta obejmuje:

  • pracę w miedzynarodowym środowisku,
  • interesujące wyzwania,
  • umowę o pracę.