Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Produkcji
Nr ref. 190927/5809
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Produkcji.
Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem produkcyjnym,
  • nadzór i planowanie pracy na produkcji,
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z założonymi celami,
  • dbałość o jakość wyprodukowanych produktów,
  • zarządzanie podległym personelem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem produkcji,
  • wiedza techniczna z zakresu procesów produkcyjnych,
  • umiejętność planowania pracy na produkcji,
  • umiejętność zarządzania personelem,
  • wytrwałość, dążenie do realizacji określonych celów.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • mnogość wyzwań i celów do realizacji,
  • umowę o pracę (podstawa+premia).