Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Księgowy/-a w dziale GL/RtR
Nr ref. 190946/5804
Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum finansowo-księgowego w Warszawie, poszukujemy specjalistów ds. księgowości w ramach zespołu GL.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Centra usług wspólnych
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Dorota Piotrowska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kontrola nad rozliczeniami bankowymi oraz nierozliczonymi transakcjami,
  • przegląd bilansu,
  • księgowanie wynagrodzeń, rozliczeń międzyokresowych i rezerw,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz raportowaniem,
  • uzgodnienia bilansowe,
  • rozwiązywanie wszelkich nieścisłości związanych z uzgodnieniami,
  • przygotowanie wewnętrznych procedur księgowych i sprawozdawczych oraz instrukcji,
  • udział w projektach usprawniających.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze GL/RtR,
  • kierunkowe wykształcenie (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • płynna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w procesie tranzycji będzie dużym atutem,
  • wysoka komunikatywność,
  • biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office,
  • elastyczność w działaniu,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • wysokie umiejętności organizacji czasu pracy.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych i inne).