Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Handlowy
Nr ref. 190937/5798
Dla naszego klienta, firmy handlowo-produkcyjnej o przychodach powyżej 300 mln zł rocznie poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Handlowego.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Agnieszka Jarosz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowywanie kompleksowej strategii handlowej,
  • tworzenie planów sprzedażowych, nadzór i odpowiedzialność za ich realizację,
  • zarządzanie kilkuosobowym działem sprzedaży: budowanie skutecznego w działaniu zespołu, ocena pracowników, motywowanie, szkolenia oraz rozwijanie kompetencji,
  • opracowywanie raportów sprzedaży,
  • analiza rynku konkurencji,
  • współpraca z kluczowymi klientami,
  • dbanie o wizerunek firmy i reprezentowanie jej na zewnątrz.

Wymagania:

  • minimum 5-lat doświadczenia, popartego sukcesami w zarządzaniu sprzedażą do Klienta B2B,
  • wysoki poziom kompetencji w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętności analityczne oraz negocjacyjne,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

Oferta obejmuje:

  • dowolny rodzaj umowy,
  • atrakcyjną podstawę oraz system premiowy,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).