Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Projektant wyrobów z tworzyw sztucznych
Nr ref. 190932/5797
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej dostarczającej komponenty do branż automotive, AGD i przemysłu budowlanego, poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie zlokalizowanym w Twardogórze na stanowisko Projektanta wyrobów z tworzyw sztucznych.
Wrocław (dolnośląskie), Twardogóra (dolnośląskie), Oleśnica (okolice) (dolnośląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • projektowanie, testowanie i wdrażanie do produkcji komponentów z tworzyw sztucznych we współpracy z klientami,
  • poszukiwanie alternatywnych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produktu i podwyższenie jego jakości,
  • przeprowadzanie analiz konstrukcyjnych,
  • analiza przyczyn niezgodności i wprowadzanie działań korygujących.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - lub w trakcie studiów,
  • umiejętność obsługi oprogramowania AutoCAD (mile widziany Inventor, SolidWorks),
  • ogólna wiedza na temat instalacji pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • doskonała znajomość MS Excel.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • kartę Multisport,
  • finansowaną naukę języków obcych,
  • możliwość współfinansowania edukacji na uczelniach wyższych,
  • szkolenia,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • świadczenia w ramach ZFSŚ.