Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego (język niemiecki)
Nr ref. 181070/5777
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branzy SSC poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko:
Kraków (małopolskie), Łódź (łódzkie), Wrocław (dolnośląskie)
Finanse i księgowość, Obsługa klienta, Wsparcie biura i biznesu, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
niemiecki
Wymagany język
Monika Jarema, Anna Klimczuk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • przyjęcie, kontrola i weryfikacja zamówień,
  • aktywne rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami,
  • oferowanie rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • praca z systemem komputerowym SAP,
  • budowanie dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z międzynarodowymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wcześniejsze doświadczenia związane z obsługą Klienta,
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem SAP oraz MS Excel,
  • zainteresowanie oraz chęć rozwoju w obszarze zamówień oraz współpracy B2B z międzynarodowym biznesem,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • duża samodzielność oraz umiejętność reagowania na nieprzewidywalne sytuacje.

  • stałą umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielne stanowisko obejmujące pracę na całym procesie a nie tylko jego wycinku,
  • małe zespoły oraz kameralna, rodzinna atmosfera,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów takich jak karta lunchowa, karta multisport, bonusy, ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji oraz wprowadzania własnych rozwiązań.