Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Finansowy
Nr ref. 190902/5765
Dla Naszego Klienta firmy produkcyjnej p przychodach powyżej 200 mln zł, poszukujemy kandydatów na stanowisko Dyrektora Finansowego.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia współpraca z Prezesem Zarządu w zakresie zarządzania finansami organizacji i wspierania decyzji strategicznych i operacyjnych,
  • odpowiedzialność za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowaniem budżetu i planów wieloletnich,
  • bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • odpowiedzialność za płynność finansową,
  • ocena opłacalności  kontraktów, klientów oraz projektów inwestycyjnych,
  • nadzór nad pracą działu księgowości, kontrolingu i IT,
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem,
  • kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi.

Wymagania:

  • minimum 5–letnie dośwaidczenie na stanowisku dyrektora lub zastępcy dyrektora finansowego,
  • doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek produkcyjno-handlowych,
  • ukończenie egzaminów w zakresie polskich lub międzynarodowych kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów, takich jak ACCA, CIMA lub biegły rewident będzie dodatkowym atutem
  • gruntowna  wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej, przepisów podatkowych,
  • praktyczna umiejętność w tworzeniu i realizacji strategii finansowej oraz kontrolingu,
  • dobra znajomość jezyka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu oraz delegowanie zadań.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.