Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Procesu Wtrysku
Nr ref. 190873/5761
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy eksperta w obszarze wtrysku na stanowisko Inżynier Procesu Wtrysku.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Agnieszka Jarosz, Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • koordynacja prac projektowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami APQP,
  • przeprowadzanie prób produkcyjnych z nowymi materiałami, formami i wtryskarkami,
  • nadzorowanie, optymalizacja oraz definiowanie procesów produkcyjnych na obszarze wtrysku,
  • analizowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej w ramach wdrażanego projektu,
  • przygotowywanie raportów,
  • szkolenie zespołów..

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia jako Technolog lub Inżynier Procesu Wtrysku,
  • praktyczna znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • wiedza z zakresu wprowadzania nowych produktów wtrysku do produkcji seryjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje:

  • komfortowe warunki pracy,
  • ciekawe projekty i ambitne wyzwania,
  • szereg szkoleń wdrażających,
  • pakiet benefitów dodatkowych,
  • miejsce parkingowe.