Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik ds. Trade Marketingu
Nr ref. 190890/5760
Dla naszego Klienta, dużej firmy z sektora energetycznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownik ds. Trade Marketingu.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Marketing, Zarządzanie projektami
Specjalizacja
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Bogucka
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wsparcia marketingowego dla sieci sprzedażowej spółki,
  • planowanie i organizowanie kampanii BTL dotyczących wprowadzania nowych produktów i usług,
  • zarządzanie strategią materiałów POS,
  • rozwój kanałów sprzedaży w oparciu o określone cele,
  • przeprowadzanie analiz rynku oraz potrzeb klientów,
  • nadzorowanie oraz rozliczanie realizacji lokalnych działań rozwojowych,
  • zarządzanie budżetami,
  • współpraca zewnętrznymi agencjami oraz podwykonawcami,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek marketing,
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu kilkuosobowych zespołów,
  • doskonała organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • zainteresowanie współczesnymi formami komunikacji oraz nowych technologii,
  • wysoka kreatywność oraz samodzielność w działaniach,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju w strukturach dużej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • pakiet medyczny oraz program ubezpieczenia grupowego,
  • przyjazne środowisko pracy.