Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości
Nr ref. 190898/5756
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. księgowości.
Radomsko (łódzkie), Kleszczów (łódzkie) (łódzkie), Bełchatów (łódzkie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość, Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Ambroziak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych, zakupowych i wyciągów bankowych,
  • prowadzenie kasy firmowej, sporządzanie i księgowanie raportu kasowego,
  • wystawianie faktur sprzedaży,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • analiza i uzgadnianie kont księgowych.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w dziale księgowości,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B2),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem klasy ERP,
  • znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość międzynarodowych zasad rachunkowości i polskiej ustawy o rachunkowości.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dynamicznym i ciągle rozwijającym się środowisku,
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • szeroki wachlarz szkoleń i możliwość ciągłego rozwoju,
  • zestaw benefitów.