Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

.NET Team Leader / Senior Developer
Nr ref. 190883/5742
Poszukujemy Team Leadera nowo budowanego zespołu Developerów (.NET Core + Angular 7 /8) w warszawskim oddziale naszego Klienta – firmy z branży medycznej. Jeśli chcesz pracować nad zupełnie nowymi projektami z samodzielnie zbudowanym Teamem, zależy Ci na tym by mieć realny wpływ na architekturę i stack rozwijanych projektów, nie tracąc przy tym styczności z samym kodem, to rola która powinna przypaść Ci do gustu!
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista, Kierownik
stała
Rodzaj umowy
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • udział w budowie zespołu i przewodzenie teamowi 6 Developerów,
  • odpowiedzialność za pełen cykl życia produktów - projektowanie, rozwój, wdrażanie i utrzymywanie skalowalnych i wysoce dostępnych rozwiązań,
  • rozwój innowacyjnych aplikacji webowych w .NET Core,
  • praca w architekturze mikroserwisów,
  • pisanie testów jednostkowych (​​wszystkie nowe rozwiązania w firmie testowane są przy wykorzystaniu testów automatycznych),
  • przeprowadzanie code review,
  • zarządzanie wdrożeniami i migracją kod.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w roli .NET Developera,
  • znajomość języków: C#, HTML, CSS i JavaScript,
  • doświadczenie w pracy z .NET Core, ASP.NET Core MVC i ASP.NET Web Api,
  • znajomość Entity Framework,
  • znajomość frameworka Angular 2+,
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MS SQL,
  • znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w Scrumie,
  • wiedza na temat rozwiązań chmurowych Azure / AWS.

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B (płatny urlop),
  • pakiet medyczny,
  • kartę MultiSport,
  • system kafeteryjny,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej (3 dni / tydzień),
  • pracę w międzynarodowym środowisku przy projektach na skalę globalną,
  • udział we wdrożeniu nowych technologii.