Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier Sprzedaży (B2B) rynki eksportowe
Nr ref. 190880/5740
Dla naszego Klienta, jednego z liderów rynku inteligentnych systemów sterowania poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży, którego głównym zadaniem będzie pozyskiwanie partnerów handlowych i dystrybutorów na rynkach zagranicznych.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Sprzedaż
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • rozwijanie oraz zarządzanie siecią dystrybucji na rynkach zagraniczncyh,
  • budowanie obecności firmy na nowych rynkach międzynarodowych, budowanie pozytywnych relacji B2B,
  • obecność na prestiżowych targach zagranicznych,
  • doradztwo techniczne dla dystrybutorów,
  • umiejętne prezentowanie oferty handlowej B2B, w domenie korzyści konsumenta końcowego B2C,
  • prowadzenie podstawowych szkoleń technicznych.

Wymagania:

  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej zaawansowanych produktów technicznych,
  • wiedza z zakresu automatyki budynkowej lub przemysłowej (mile widziane),
  • znajomość systemów niskonapięciowych lub systemów HVAC dla budownictwa (mile widziane),
  • wykształcone zdolności prezentacyjne i komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny).

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat) w spółce działającej na ciekawym, szybko rozwijającym się rynku,
  • elastyczny system pracy i atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz poszerzania zakresu odpowiedzialności,
  • szkolenia branżowe i pakiet benefitów.