Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

II Line Specialist (OpenText)
Nr ref. 190854/5728
Jako starszy inżynier wsparcia technicznego ds. Zarządzania treścią w przedsiębiorstwie będziesz odgrywał ważną rolę wspierającą w utrzymywaniu i rozwijaniu wiedzy informatycznej w firmie Klienta.
Gdańsk (pomorskie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Martyna Strugińska
Konsultant

Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie przypisanych incydentów w ramach wsparcia II linii (SLA),
  • instalowanie poprawek oprogramowania i aktualizacji,
  • zadania związane z obsługą aplikacji, takie jak monitorowanie, wsparcie, zarządzanie zmianami i konfiguracją, utrzymanie interfejsu systemu,
  • konfiguracja systemu ECM,
  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemu oraz zarządzanie dostępami użytkowników i uprawnieniami,
  • monitorowanie systemu w celu zapewnienia funkcjonalności, stabilności i wydajności,
  • aktywne identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w celu zapobiegania występowaniu usterek,
  • tworzenie dokumentacji,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • zadania związane z obsługą aplikacji, takie jak monitorowanie, wsparcie, zarządzanie zmianami i konfiguracją, utrzymanie interfejsu.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość aplikacji OpenText,
  • podstawy administracji Windows Server,
  • podstawowa wiedza na temat Oracle 12c i SQL,
  • konfiguracja i konserwacja serwera WWW (np. Apache, IIS),
  • ogólna wiedza o sieci,
  • HMTL, CSS, programowanie w javascript,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i nastawienie na rozwiązania,
  • Biegła znajomość języka angielskiego – min B2.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pracowniczy fundusz socjalny,
  • darmowy parking (a dla osób dojeżdżających rowerem stojaki, prysznice i szafki),
  • możliwość rozwoju pasji i talentów w ramach sekcji sportowych (co tygodniowe zajęcia, m.in. tenis, squash i siatkówka) – firma chętnie angażuje się w eventy, takie jak: maratony, wyścigi rowerowe, zawody na wrotkach,
  • świeże owoce i warzywa w biurze,
  • zniżki na lunch (rabaty do 50%),
  • nagrody pieniężne za osiągnięcia i zaangażowanie w projekty dodatkowe,
  • możliwość udziału w projektach pracowniczych z 5 obszarów i realny wpływ na kształt kultury organizacyjnej,
  • szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • system kafeteryjny (możliwość wykorzystania punktów na kartę MultiSport, vouchery z obszaru kultury, podróży i zajęć sportowych, a także kupony na zakupy w sklepach takich jak: Empik, Decathlon, Smyk, E-obuwie, Douglas, Kruk),
  • możliwość udziału w kursach językowych, do wyboru: angielski biznesowy, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, hiszpański, holenderski, polski jako język obcy,
  • zniżki na zakupy w sklepie firmowym (do 50%),
  • możliwość wypożyczania produktów firmy.