Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Produkcji
Nr ref. 190848/5726
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Mikołowa, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Kierownika Produkcji, który będzie odpowiadał za funkcjonowanie wydziału produkcyjnego.
Mikołów (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Roch Mitka, Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie działalności podległej komórki organizacyjnej w celu osiągania wyznaczonych zadań, zgodnie z obowiązującym schematem organizacyjnym Zakładu,
  • tworzenie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych,
  • zarządzanie podległymi pracownikami w sposób efektywny,
  • nadzór nad zapewnieniem wysokiej jakości produkcji,
  • inicjowanie i wdrażanie zmian mających na celu usprawnienie działalności podległego działu,
  • współpraca z innymi działami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe techniczne),
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji, zarządzenie zespołem co najmniej 150- osobowym,
  • wiedza praktyczna w obszarze obróbki skrawaniem- warunek konieczny,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi- Lean, Kanban etc.,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość standardów panujących w branży Automotive.

Oferta obejmuje:

  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy,
  • samodzielność i możliwość wdrażania własnych inicjatyw.