Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Projektu

Nr ref. 190850/5725
Dla naszego klienta, polskiej firmy z sektora energetycznego, poszukujemy obecnie kandydata, który obejmie stanowisko Kierownika Projektu i będzie odpowiadał za nadzór nad realizacją prac kontraktowych.
świętokrzyskie (świętokrzyskie), mazowieckie (mazowieckie), Puławy (lubelskie)
Lokalizacja
Nieruchomości i budownictwo
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Krystian Nowak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych w zakresie przebudowy bloków energetycznych,
  • koordynację działań firmy i pracy podwykonawców w realizowanych inwestycjach,
  • nadzorowanie prac budowlanych i instalacyjnych;,
  • kontrola organizacyjna, techniczna i finansowa projektów,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Kontrahentami, Klientami,
  • prowadzenie harmonogramów i budżetu realizacji projektu,
  • sporządzanie budżetów kosztowych prowadzonych inwestycji,
  • raportowanie o stanie prac nad poszczególnymi projektami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • praktyczna znajomość branży budownictwa technologicznego,
  • mile widziane – uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień nadzoru i koordynacji procesu budowlanego,
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją projektu i w kontaktach z wykonawcami,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • energia, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu,
  • mile widziana znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia związane z osiągnięciami,
  • możliwość realizacji jednego z największych obecnie projektów w branży,
  • stabilne środowisko pracy,
  • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia w zakresie energetyki,
  • możliwość rozwoju zawodowego.