Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Główny/a Księgowy/a, Grupa Kapitałowa
Nr ref. 190855/5724
Dla naszego klienta, produkcyjnej grupy kapitałowej o zasięgu międzynarodowym i przychodach ponad 800 mln zł, poszukujemy kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego.
Katowice (śląskie)
Lokalizacja
Finanse i księgowość
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Grzegorz Koterwa
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek należących do grupy zgodnie z ustawą o rachunkowości, prawem podatkowym oraz MSSF,
  • konsolidacja sprawozdań finansowych spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej w kraju oraz zagranicą,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją dokumentów finansowych i księgowych,
  • sprawozdawczość na potrzeby banków i instytucji zewnętrznych,
  • odpowiedzialność za prawidłowe sporządzanie deklaracji podatkowych, kontakt z urzędem skarbowym,
  • współpraca z firmą audytorską,
  • zarządzanie zespołem finansowo księgowym (do 15 osób).

Wymagania:

  • minimum 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, w tym 5 lat na stanowisku menedżerskim,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • kwalifikacje biegłego rewidenta, doradcy podatkowego lub ACCA jako duży atut,
  • doświadczenie w przygotowywaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • doskonała znajomość prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i zarządzania zespołem,
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych.