Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Dyrektor Marketingu
Nr ref. 190852/5721
Dla naszego Klienta, dużej polskiej firmy o zasięgu międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Marketingu. Głównym celem dla tego stanowiska jest stworzenie i realizacja strategii budowania marki firmy oraz produktów w Polsce i zagranicą.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
FMCG
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii marketingowej w celu wypozycjonowania marki na rynku detalicznym,
  • realizacja planów marketingowych i polityki z zakresu NPD firmy,
  • zarządzanie kampaniami marketingowymi dla portfela produktów,
  • nadzór nad przygotowaniem oraz realizacją prowadzonych projektów, aktywne kreowanie nowych kierunków rozwoju,
  • koordynowanie i organizowanie pracy zespołu marketingowego,
  • współpraca i komunikacja z działem sprzedaży, zapleczem produkcyjnym firmy i strukturami międzynarodowymi,
  • wsparcie w tworzeniu planu budżetowego firmy, współudział w zarządzaniu strategicznym organizacji,
  • działania komunikacyjne zwiększające świadomość marki na rynku,
  • sporządzanie i analiza raportów wewnętrznych.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Senior Brand Managera w obszarze FMCG,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii w obszarze digital, ATL, BTL,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe na kierunkach marketing i zarządzanie lub ekonomia,
  • umiejętności z zakresu zarządzania produktem,
  • umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych,
  • zdolność podejmowania strategicznych decyzji,
  • bardzo mocne ukierunkowanie na realizację ustalonych celów,
  • zorientowanie na rozwój biznesu (analiza rynku, inicjowanie usprawnień),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • zdolności organizacyjne i negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu,
  • kreatywność oraz inicjatywa,
  • dyspozycyjność i gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, zarządzanie polityką cenową,
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami pracowników.

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • niezbędne narzędzia pracy.