Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Manager ds. Inwestycji i Inżynierii
Nr ref. 190812/5694
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Inwestycji i Inżynierii. Celem stanowiska jest odpowiedzialność za zarządzanie Działem Inżynierii i Inwestycji w obszarach: Zespół Inżynierów i Utrzymanie Ruchu, infrastruktura, maszyny, procesy. Realizacja projektów inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych w celu zapewnienia osiągania celów produkcyjnych. Opracowanie i realizacja długofalowych planów inwestycyjnych BU CEE.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zarządzanie Działem Inżynierii i Inwestycji (6 osobowy zespół bezpośrednio raportujących osób, 30- osobowy zespół pracowników Utrzymania Ruchu),
  • zapewnienie realizacji celów biznesowych i KPIs,
  • ścisła współpraca z innymi działami produkcyjnymi i komercyjnymi (w tym projekty NPD),
  • planowanie, realizacja, rozliczanie projektów inwestycyjnych (budynek, infrastruktura techniczna, instalacje i media, budowa linii produkcyjnych i pakujących),
  • nadzór nad dokumentacją związaną z realizacją projektów inwestycyjnych w zakresie księgowej i technicznej,
  • nadzór nad dokumentacją związaną z tworzeniem nowych środków trwałych,
  • wyszukiwanie optymalnych dostawców maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych i pakujących a także innych konstrukcji i instalacji i finalny wybór dostawców,
  • przygotowanie harmonogramów realizacji inwestycji,
  • przygotowanie, negocjowanie i zawieranie umów z dostawcami,
  • nadzór nad realizacją umów zawartych z dostawcami,
  • nadzór nad rozliczeniami księgowymi prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria produkcji, Mechanika, Elektryka, Automatyka itp.),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, mile widziana branża FMCG lub automotive,
  • znajomość metod zarządzania produkcją (Six Sigma, Lean Management),
  • doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów inwestycyjnych i optymalizacyjnych, poparte sukcesami,
  • umiejętności komunikacyjne i budowania pozytywnych relacji z zespołem , współpracownikami, dostawcami,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • myślenie strategiczne,
  • doświadczenie i umiejętności negocjacyjne,
  • inicjatywa i konsekwencja w planowaniu i osiąganiu celów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość programów typu: AutoCAD,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonus roczny,
  • opiekę medyczną, kartę sportową oraz bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szeroki pakiet szkoleń.