Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Plant Manager
Nr ref. /5693
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej na terenie województwa małopolskiego poszukujemy kandydata na stanowisko Plant Managera.
Kraków okolice (małopolskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Dyrektor
Poziom stanowiska
Rodzaj umowy
Konsultant

Opis stanowiska:

  • efektywne zarządzanie zakładem produkcyjnym,
  • organizowanie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający osiąganie założonych celów,
  • bieżące kontrolowanie kosztów produkcji i podejmowanie działań optymalizacyjnych,
  • kształtowanie procesów produkcyjnych, wdrażanie innowacji i usprawnień,
  • kierowanie i rozwijanie zespołu podległych pracowników,
  • nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w ramach grupy,
  • reprezentowanie zakładu w kontaktach z zewnętrznymi partnerami,
  • kontrola nad sprawami administracyjnymi związanymi z zakładem,
  • przygotowywanie raportów i analiz dla Zarządu.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowane techniczne),
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku,
  • udokumentowane sukcesy w optymalizowaniu procesów produkcyjnych,
  • znajomość narzędzi Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem,
  • predyspozycje do zarządzania zespołem oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i efektywnego działania w sytuacjach trudnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferta obejmuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz samochód służbowy,
  • możliwość rozwój zawodowego i dostęp do szkoleń podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • ciągłą styczność z najnowszymi technologiami.