Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Administrator Windows
Nr ref. 190817/5684
Dla naszego Klienta, globalnej firmy technologicznej, szukamy osoby na stanowisko Administratora Windows, która dołączy do zespołu IT Corporate i wraz z doświadczonym teamem będzie wspierać, rozwijać i utrzymywać systemy wewnętrzne oraz zewnętrzne organizacji.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Information Technology
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Anna Prokopowicz
Konsultant

Opis stanowiska:

  • administracja oraz stałe doskonalenie aplikacji i infrastruktury firmy,
  • bieżąca obsługa techniczna i wsparcie w sytuacji pojawiających się problemów technicznych,
  • tworzenie nowych rozwiązań automatyzacyjnych w celu optymalizacji działania Office 365 i Azure,
  • zarządzanie maszynami wirtualnymi,
  • monitorowanie i zapewnienie ciągłego działania aplikacji.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie w roli Administratora,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym rozproszonym zespole specjalistów (minimum na poziomie B2),
  • doświadczenie w pracy z Windows Server, Active Directory, Exchange, Hyper-V, Azure, MS SQL, MySQL, Skype for Business,
  • zrozumienie automatyzacji środowiska IT poprzez umiejętność odczytania skryptów (Powershell, Bash, Python),
  • mile widziane doświadczenie i umiejętność pracy z systemami Linux,
  • zrozumienie metodyki ITIL oraz tego, w jaki sposób powinna funkcjonować globalna organizacja z obszaru technologii,

  • stabilne zatrudnienie w globalnej firmie technologicznej w dowolnej formie: umowa o pracę lub kontrakt b2b,
  • możliwości rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym,
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, dodatek urlopowy, bezpłatny dzień urodzin, dostęp do platformy edukacyjnej,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy z domu,
  • nowe, dobrze skomunikowane biuro, bezpłatny parking dla samochodów i rowerów.