Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży
Nr ref. 190775/5657
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko : Kierownik Sprzedaży.
mazowieckie (mazowieckie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Kierownik
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Marzena Niedopad
Konsultant

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów  i rozwój współpracy z obecnymi Klientami firmy,
  • opracowanie i realizacja planów sprzedażowych,
  • współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania wysokiej jakości obsługi klientów,
  • realizacja strategii handlowej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze handlu,
  • min 10 letnie doświadczenie w pracy z klientami B2B – najchętniej w międzynarodowym środowisku,
  • znajomość branży opakowaniowej (wymóg konieczny),
  • doświadczenie w prowadzeniu multi-dyscyplinarnych i międzynarodowych projektów,
  • biegła znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
  • gotowość do podroży służbowych,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  •  otwartość na klienta.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód).