Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

IT Help Desk z językiem włoskim
Nr ref. 190725/5599
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, z uwagi na dynamiczny rozwój poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   IT Help Desk z językiem włoskim
Katowice (śląskie)
Information Technology, Centra usług wspólnych, Wsparcie biura i biznesu
Specjalizacja
Asystent
stała
Rodzaj umowy
angielski, włoski
Wymagany język
Katarzyna Juszczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie problemów informatycznych partnerów biznesowych,
  • konfiguracja programów komputerowych,
  • zarządzanie i śledzenie zgłoszeń IT,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem włoskojęzycznym,
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników końcowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • dynamiczną pracę w międzynarodowym środowisku.