Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Specjalista ds. Celnych ze znajomością języka niemieckiego
Nr ref. 190684/5565
Dla naszego Klienta - lidera w obszarze transportu, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Celnych ze znajomością języka niemieckiego.
Kraków (małopolskie)
Lokalizacja
Obsługa klienta, Wsparcie biura i biznesu
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Monika Jarema
Konsultant

Opis stanowiska:

  • zapewnienie odprawy celnej przesyłek,
  • naliczanie ceł na podstawie dokumentacji przewozowej,
  • kontakt z Klientem biznesowym oraz urzędem celnym w Niemczech,
  • tłumaczenie dokumentacji oraz nazw własnych towarów,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego,
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz Internetu,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolności analityczne oraz orientacja na detale,
  • dyspozycyjnośc oraz elastyczność.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasną ścieżkę kariery w oparciu o plany rozwojowe dostosowane do każdego stanowiska,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy (certyfikat Great Place To Work),
  • budżet na szkolenia podnoszące kwalifikacje do dowolnego wykorzystania przez pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów takich jak karta lunchowa MyEdenred, Multisport, opieka medtyczna w Medicover.