Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Specjalista ds. Procesów Międzynarodowych z językiem duńskim
Nr ref. 190530/5555
Znasz język duński? Chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w międzynarodowym środowisku i wykorzystać oraz rozwinąć umiejętności językowe? Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej grupy kapitałowej, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów na stanowiska w obszarze obsługi klienta międzynarodowego.
Kraków (małopolskie), Katowice (śląskie), Łódź (łódzkie)
Finanse i księgowość, Information Technology, Obsługa klienta, Centra usług wspólnych, Zakupy i łańcuch dostaw
Specjalizacja
Asystent, Specjalista
stała
Rodzaj umowy
duński
Wymagany język
Katarzyna Juszczyk
Konsultant

Opis stanowiska:

  • wsparcie międzynarodowego klienta w wybranym obszarze zawodowym,
  • weryfikacja danych oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie,
  • kontakt z klientem oraz udzielanie informacji dotyczących aktualnych procesów,
  • współpraca z wykwalifikowanymi managerami od których zdobędziesz wiedzę oraz doświadczenie.

Wymagania:

  • znajomości języka duńskiego oraz angielskiego na poziomie min. B2,
  • chęć rozwoju oraz zdobywania wiedzy z zakresu obsługi klienta/ finansów/ księgowość lub IT,
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w środowisku międzynarodowym,
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego w stronę ekspercką,
  • możliwość doskonalenia umiejętności językowych wewnątrz organizacji,
  • ciekawe szkolenia dostosowane do potrzeb pracowników.