Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Inżynier automatyk
Nr ref. 190668/5543
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Zimnej Wódce, współpracującej z największymi potentatami rynku motoryzacyjnego, takimi jak: Daimler, VAG, Ferrari, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.
Ujazd (okolice) (opolskie), Strzelce Opolskie (okolice) (opolskie), Gliwice (okolice) (śląskie)
Lokalizacja
Inżynieria i produkcja
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski, polski
Wymagany język
Rafał Związek
Konsultant

Opis stanowiska:

  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • zgłaszanie potrzeby zakupu części i materiałów,
  • przeprowadzanie analizy przyczyn błędów i usterek,
  • przygotowanie, raportowanie i analiza wskaźników z obszaru utrzymania ruchu,
  • wdrażanie narzędzi optymalizujących.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, związane z zagadnieniami automatyki (np. automatyka i robotyka),
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

  • pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie stawiającym na rozwój pracownika,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego,
  • bogaty system benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS ),
  • miejsce pracy: Zimna Wódka