Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

Administration Manager
Nr ref. 190642/5520
Dla naszego klienta, leadera z branży automotive szukamy kandydata na stanowisko Managera ds. Administracji.
Warszawa (mazowieckie)
Lokalizacja
Specjalizacja
Dyrektor
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Katarzyna Ambroziak
Konsultant

Opis stanowiska:

  • kompleksowe zarządzanie administracją (infrastruktura, organizacja, obsługa) i gospodarką finansową biura,
  • współpraca z zewnętrznym działem księgowości oraz zarzadzanie procesem fakturowania,
  • współpraca z działem kontrolingu w Niemczech,
  • negocjowanie nowych umów najmu biur,
  • rozliczanie dotacji unijnych,
  • odpowiedzialność za organizację pracy, zarządzanie, motywowanie  i rozwój podległych pracowników, w tym kreowanie polityki kadrowej i płacowej,
  • udział w procesie budżetowania, koordynacja i kontrola,
  • nadzór nad procesem zakupów oraz zarządzaniem techniczno-administracyjnym stanem nieruchomości i infrastruktury biura,
  • przygotowywanie raportów i danych do analiz na potrzeby własne oraz instytucji zewnętrznych,
  • projektowanie i wdrażanie polityk i procedur dotyczących najwyższych standardów zarządzania biurem, współtworzenie i wdrożenie wewnętrznych procesów, procedur oraz systemów w obszarach administracji, zakupów, współpracy z dostawcami i partnerami zew.,
  • zapewnienie płynnego i odpowiedniego przepływu informacji wewnątrz firmy w celu ułatwienia innych operacji biznesowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzanie),
  • minimum 5 letni staż pracy w zarządzaniu sprawami administracyjnymi oraz kierowaniu zespołem w organizacji (inżynieria, finanse, HR, IT, etc.),
  • doświadczenie w zakresie aplikowania o środki zewnętrzne z instrumentów krajowych i międzynarodowych oraz doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu i rozliczaniu prowadzanych projektów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność brania odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i nastawienie na budowanie relacji,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz konsekwencji w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferta obejmuje:

  • możliwość realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • aktywny udział w rozwoju organizacji.