Dziękujemy za wypełnienie formularza
Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość z Raportami do pobrania.
Pobierz raport
Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do naszych najnowszych publikacji.

Oferta pracy

HR Business Partner
Nr ref. 190636/5512
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG o zasięgu międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera. Do głównych obowiązków będzie należała współpraca z działami wsparciowymi firmy oraz wdrażanie projektów rozwojowych.
Kraków (małopolskie), Kraków okolice (małopolskie), Skawina (małopolskie)
Lokalizacja
Human Resources
Specjalizacja
Specjalista
stała
Rodzaj umowy
angielski
Wymagany język
Maciej Hemmerling
Konsultant

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz wsparcie kadry kierowniczej w rekrutacji najlepszych kandydatów,
  • współpraca z Urzędem Pracy, Szkołami oraz Biurami Karier w celu pozyskiwania praktykantów i stażystów,
  • współpraca z menedżerami wyższego szczebla, wspieranie menedżerów w stosowaniu narzędzi HR (systemy ocen okresowych, systemy szkoleń),
  • samodzielne i kompleksowe realizowanie działań szkoleniowych i rozwojowych, w tym wsparcie w tworzeniu planu szkoleń na dany rok,
  • zarządzanie Platformą Zakupową w zakresie realizacji potrzeb szkoleniowych,
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z EB, zarządzaniem talentami, budowaniem ścieżek karier i innych,
  • wsparcie realizacji i wdrażania projektów w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi m.in. opisy stanowisk, budowanie wizerunku pracodawcy, itp.,
  • wzmacnianie przywództwa i budowanie zaangażowania pracowników w firmie poprzez realizację badań opinii pracowniczej i monitorowanie ich rezultatów,
  • wspieranie procesów zmian i ich komunikacji,
  • aktywny udział w kształtowaniu otwartej komunikacji,
  • udział w projektach międzydziałowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: Psychologia, ZZL,
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów z zakresu miękkiego HR,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych: nastawienie na współpracę, realizację celów, wykazywanie własnej, inicjatywy, proaktywna postawa, otwartość,
  • znajomość języka angielskiego: B2/ C1,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • mile widziana znajomość prawa pracy.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dojrzałej firmie o silnym nastawieniu na wzrost,
  • możliwość rozwoju kompetencji w obszarze HR,
  • pełen pakiet świadczeń socjalnych (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatki socjalne).